WIADOMOŚCI

Publikujemy tymczasowo zamazany wizerunek

Komisariat Policji w Pyskowicach prowadzi postępowanie przygotowawcze (RSD 669/22) w sprawie przywłaszczenia portfela z zawartością dowodu osobistego, gotówki i kart do bankomatu, pozostawionego przez roztargnienie w sklepie drogeryjnym przy ulicy Wojska Polskiego. Zdarzenie miało miejsce 29 września w Pyskowicach. Publikujemy, tymczasowo, zamazaną twarz i zapraszamy mężczyznę, który zapewne domyśla się, że o nim mowa, do złożenia wyjaśnień w komisariacie przy ulicy Wyszyńskiego.

Detektywi z wydziału kryminalnego przeprowadzili szczegółowe dochodzenie, ale, niestety, dotychczasowe czynności nie doprowadziły do ustalenia tożsamości podejrzewanego.
Zaistniała konieczność publikacji wizerunku. Zdecydowano jednak, że w pierwszej kolejności będzie on zamazany, a dopiero wtedy, gdy nie przyniesie to efektu, opublikujemy wizerunek pełny.

Mężczyzna ze zdjęcia powinien do 20 listopada br. skontaktować się bezpośrednio z prowadzącym postępowanie, starszym sierżantem Michałem Tatarą, tel 47 859 0580,

michal.tatara@gliwice.ka.policja.gov.pl.
Po wyznaczonym terminie pełny 
wizerunek zostanie opublikowany z apelem do internautów o pomoc w ustaleniu tożsamości.

  • Mężczyzna z zamazaną komputerowo twarzą wchodzący do sklepu - drogerii
  • Mężczyzna w sklepie drogeryjnym, widać półki z kosmetykami. Twarz człowieka zamazana komputerowo.
  • Mężczyzna w drzwiach wejściowych do sklepu drogeryjnego -ma zamazana komputerowo twarz.
Powrót na górę strony