Od 25 stycznia utrudnienia w ruchu drogowym - WIADOMOŚCI - Komenda Miejska Policji w Gliwicach

WIADOMOŚCI

Od 25 stycznia utrudnienia w ruchu drogowym

Policjanci ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach apelują do kierowców i pieszych korzystających z ulicy Zabrskiej o uwzględnienie utrudnień i zmian organizacji ruchu w związku z rozpoczynającymi się w najbliższy poniedziałek robotami drogowymi.

Od 25 stycznia, kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami i zmianą organizacji ruchu od skrzyżowania ulic. Zabrskiej, Hutniczej i Bł. Czesława do wiaduktu nad torami kolejowymi. Roboty będą prowadzone przy zamknięciu chodnika jednej stronie i poprowadzeniu ruchu pieszych po drugiej stronie wiaduktu. Na czas robót zostaną wprowadzone dodatkowe zmiany w organizacji ruchu na ulicach przyległych do remontowanego odcinka:

 

  •  odcinek ul. Bł. Czesława od zamknięcia do ul. Paulińskiej stanie się dwukierunkowy — ulica Paulińska w stronę ul. Franciszkańskiej stanie się jednokierunkowa.
  •  ze względu na przeniesienie trasy linii autobusowej A4, przystanki autobusowe będą przeniesione na ul. Franciszkańską i Jagiellońską (wraz z uruchomieniem dodatkowych kursów autobusów linii 19).
  •  objazd pomiędzy ul. Chorzowską a ul. Zabrską będzie prowadzony ulicami: Jagiellońską, Hlubka, Traugutta, Dąbrowskiego.

 

Policjanci apelują o zwracanie uwagi na oznakowanie tymczasowe.