WIADOMOŚCI

Publikujemy zamazany wizerunek

III komisariat policji prowadzi postępowanie przygotowawcze (RSD 1171/21) w sprawie kradzieży pieniędzy z mieszkania pokrzywdzonej. Zdarzenie miało miejsce 11 października w Gliwicach. Publikujemy, tymczasowo, zamazaną twarz i zapraszamy mężczyznę, który zapewne domyśla się, że o nim mowa, do złożenia wyjaśnień w komisariacie przy ulicy Pszczyńskiej.

Mężczyzna o nieustalonej tożsamości, korzystając z zaufania pokrzywdzonej, spenetrował pod jej nieobecność mieszkanie i skradł łącznie 13 tys. zł.

W trakcie czynności ustalono, że podejrzanym jest mężczyzna z załączonych zdjęć. Detektywi z wydziału kryminalnego przeprowadzili szczegółowe dochodzenie, ale, niestety, dotychczasowe czynności nie doprowadziły do ustalenia tożsamości podejrzewanego.
Zaistniała konieczność publikacji wizerunku. Zdecydowano jednak, że w pierwszej kolejności będzie on zamazany, a dopiero gdy to nie przyniesie efektu, opublikujemy pełny wizerunek.

Mężczyzna ze zdjęcia powinien do 30 listopada br. skontaktować się bezpośrednio z prowadzącym postępowanie, starszym sierżantem Sebastianem Simką, tel 47 859 0306, sebastian.simka@gliwice.ka.policja.gov.pl.
Po wyznaczonym terminie pełny wizerunek zostanie opublikowany z apelem do internautów o pomoc w ustaleniu tożsamości.

  • Mężczyzna patrzy na morze z brzegu  - twarz zamazana.
Powrót na górę strony