WIADOMOŚCI

Mistrzyni jest tylko jedna

W miniony piątek zakończyły się XXI Mistrzostwa Polski Seniorów w Boksie. Sierżant sztabowa Lidia Fidura z KMP w Gliwicach po raz kolejny zdobyła złoty medal. Nasza koleżanka, która z boksem związana jest od 15 lat, to m.in. mistrzyni Europy oraz 15-krotna mistrzyni Polski.

W kategorii wagowej +81 kg Lidia Fidura pokonała wszystkie rywalki i sięgnęła po najwyższe miejsce na podium. Jednak należą się naszej policjantce wyrazy uznania nie tylko za ten wielki sukces – również za codzienną, sumienną i efektywną służbę.

Funkcjonariuszka z Gliwic jest utytułowaną pięściarką, a sporty siłowe, w tym boks, profesjonalnie uprawia od ponad 15 lat. Na co dzień służy w gliwickiej drogówce. W ringu zdobyła już tytuł mistrzyni Europy, 15 tytułów mistrzyni Polski, brązowy medal Igrzysk Europejskich i wiele, wiele innych.
Gratulujemy kolejnego zwycięstwa naszej policjantce, a wszystkim zawodniczkom, które stanęły na podium, także tym, przed którymi jeszcze zadanie poprawy formy, życzymy sukcesów w dążeniu do wyznaczonych celów.

• Policjantka na ringu w geście zwycięstwa, po jej prawej sędzia, a za nim pokonana zawodniczka.