WIADOMOŚCI

Bezcenne, dobre słowo

Policjanci wykonujący swoje obowiązki, zwłaszcza w trudnym czasie pandemii, zdają sobie sprawę, że nie należą do lubianych grup zawodowych. Tym bardziej radość sprawiają im takie wiadomości, jak ta, jaką wczoraj otrzymał dzielnicowy z Knurowa.

Pilnujący porządku i przestrzegania ustanowionych przepisów mundurowi spotykają się czasem z niechęcią i niezrozumieniem swoich obowiązków. Są jednak obywatele, którzy sytuację rozumieją, zdając sobie sprawę, że tylko podporządkowanie regułom pomoże nam wszystkim szybciej wrócić do normalności. Większość spotkań z Policją najczęściej wynika z jakichś przykrych sytuacji życiowych, co rodzi niechęć. Dziękowanie policjantom nie jest więc, co doskonale rozumiemy, powszechne, ale… jakże miłe. Poniżej treść SMS-a, jakiego dzielnicowy z komisariatu w Knurowie otrzymał od jednej z rodzin przebywających na kwarantannie. W niełatwym dla siebie czasie mieszkańcy docenili pracę naszych mundurowych.

Za wszystkie tego typu wyrazy sympatii serdecznie Państwu dziękujemy.

Treść wiadomości tekstowej: Dobry wieczór! Pragniemy złożyć podziękowania dla panów policjantów pracujacych na komisariacie w Knurowie za ogromny wysiłek jaki wkładacie w wykonywanie swoich obowiązków. jesteśmy na kwarantannie i codziennie odwiedzacie nas pod oknem. Wydawałoby sie to nic takiego, ale dla nas to świadomość odpowiedzialności i troski z waszej strony. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i pozdrawiamy. Rodzina z ulicy Sikorskiego

Powrót na górę strony