WIADOMOŚCI

Tragedia na lokalnej drodze w Pilchowicach

W sobotę około 5.00 w Pilchowicach na ulicy Szkolnej doszło do tragicznego wypadku drogowego. W wyniku zderzenia samochodu marki Audi z przydrożnym drzewem, dwie z pięciu osób podróżujących autem poniosły śmierć. Na miejsce natychmiast skierowano służby ratownicze.

Na łuku drogi, z nieustalonych dotychczas przyczyn, kierujący samochodem marki Audi A3 uderzył w krawężnik, zjechał na trawiaste pobocze i rozbił się o przydrożne drzewo. W wyniku zdarzenia 19-letni kierowca i siedzący obok niego 21-letni pasażer poniosły śmierć. Trzy osoby podróżujące na tylnej kanapie – 19-letnia kobieta oraz dwóch 21-letnich mężczyzn – samodzielnie opuściły pojazd. Odnieśli oni obrażenia niezagrażające życiu i zostali przewiezieni do szpitali. Policjanci i prokurator przeprowadzili oględziny miejsca wypadku, zabezpieczając materiał dowodowy. Czynności zakończono około 11.00. W toku prowadzonego postępowania wyjaśnione zostaną przyczyny i okoliczności tej tragedii.

Miejsce wypadku

  • Na zdjęciu widzimy policyjny parawan za nim drzewo, fragment przodu aura i po lewej policjantów drogówki.
  • Policjant i prokurator rozmawiają na tle samochodu typu furgon.
  • Zdjęcie z oddali pokazujące miejsce zdarzenia, widać drzewom rozbity samochód i wielu funkcjonariuszy krzątających się wokół.
Powrót na górę strony