WIADOMOŚCI

Komunikat wydziału kryminalnego

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji prowadzi postępowanie l.dz. KR-RSD-291/23 w sprawie wypadku drogowego, który miał miejsce 23 czerwca 2023 roku w Błażejowicach na DW-907. Kobieta kierująca rowerem elektrycznym, po wyprzedzeniu jej przez nieznany samochód ciężarowy, zjechała na pobocze, w wyniku czego przewróciła się i doznała obrażeń ciała.

Poszukiwany jest kierowca pojazdu ciężarowego, a także świadkowie, którzy być może widzieli lub zarejestrowali kamerą samochodową opisane zdarzenie, które miało miejce około godzi 9.15 na drodze z Błażejowic do Wielowsi.
Referentem prowadzącym sprawę jest starszy aspirant Grzegorz Prokop z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji. Wszelkie informacje na temat sprawcy można przesyłać  też anonimowo do skrzynki „powiadom nas". Kontakt telefoniczny z referentem prowadzącym sprawę to 478592164, a adres e-mail to grzegorz.prokop@gliwice.ka.policja.gov.pl.  Zwracamy się z prośbą do wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat sprawcy, o przekazanie ich do policji. Każda informacja może okazać się cenna w prowadzonym postępowaniu.

Powrót na górę strony