WIADOMOŚCI

Podziękowania każdemu miłe

Data publikacji 07.06.2024

Na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Gliwicach - inspektora Dariusza Fuksa, wpłynęły serdeczne podziękowania od właściciela samochodu, który został odzyskany dzięki skutecznym działaniom policjantów. Ten gest ma dla nas ogromne znaczenie. Podziękowania takie motywują do dalszego działania i utwierdzają w przekonaniu, że nasza praca jest doceniana.

22 maja Komenda Miejska Policji w Gliwicach została powiadomiona o kradzieży samochodu marki Hyundai z osiedla Sikornik w Gliwicach. Natychmiast po otrzymaniu informacji do akcji wkroczyli policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu oraz policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP w Katowicach. Dzięki ich kilkudniowym i co najważniejsze - skutecznym działaniom, szybko namierzyli złodzieja i pojazd.

Skradziony samochód został przez nich odnaleziony w Rudzie Śląskiej i po przeprowadzeniu niezbędnych czynności, zwrócony właścicielowi. Mieszkaniec Gliwic, doceniając zaangażowanie policjantów, złożył na ręce komendanta pisemne podziękowania, w których podkreślił szybkość działania i wysoką jakość pracy kryminalnych.

Chwalić warto wszystkich ludzi, którzy wkładają serce w swoją pracę, niezależnie od wykonywanego zawodu. Takie gesty wdzięczności motywują do dalszego działania i utwierdzają w przekonaniu, że nasza praca jest doceniana. Służba w Policji to nie tylko obowiązek, ale także misja, której celem jest zapewnienie bezpieczeństwa i ochrony mieszkańców oraz ich mienia.

Powrót na górę strony