Kto rozpoznaje?

Publikujemy wizerunek – czy ktoś rozpoznaje?

Data publikacji 17.03.2025

III Komisariat Policji w Gliwicach prowadzi postępowanie przygotowawcze (RSD 659/24) w sprawie bójki i pobicia tj. o czyn z art. 157a §1 KK. Do zdarzenia doszło 15 czerwca 2024 r. na peronie drugim dworca kolejowego PKP w Gliwicach przy ul. Bohaterów Getta Warszawskiego. Podejrzewanym jest mężczyzna o nieznanej tożsamości, który podróżował pociągiem relacji Gliwice - Częstochowa. Wizerunek mężczyzny znajduje się na załączonym materiale.

Być może ktoś rozpozna tę osobę lub podejrzewa, kim jest.
Prosimy o kontakt z III komisariatem, telefon: 478590300 (całodobowo), lub 47 8590344, mail: lukasz.otlinger@gliwice.ka.policja.gov.pl.
Można też kontaktować się za pośrednictwem anonimowej skrzynki mailowej.

Osoby informujące mają gwarancję anonimowości, nikt nie będzie dopytywany ani niepokojony.

 

  • Na zdjęciu mężczyzna stojący na peronie dworca w różowej koszuli i jasno niebieskich spodniach
  • Na zdjęciu mężczyzna  w różowej koszuli i jasno niebieskich spodniach, stojący na peronie dworca wraz z kobietą w długich włosach stojącą tyłem.
  • Na zdjęciu mężczyzna  w różowej koszuli i jasno niebieskich spodniach, stojący na peronie dworca wraz z kobietą w długich włosach stojącą tyłem.

Film FILM.mp4

Pobierz plik FILM.mp4 (format mp4 - rozmiar 20.01 MB)

Pliki do pobrania

  • 224 B
    Deskrypcja filmu
Powrót na górę strony