Rok pieszego

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

W dniu 10.04.2013r policjanci wspolnie z przedstawicielami Kuratorium Oświaty w Katowicach panią mgr inż. Ewą Nicpan uczestniczyli w turnieju gliwickich szkół podstawowych i gimnazjalnych. Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - Etap Powiatowy...

W dniu 10.04.2013r policjanci wspolnie z przedstawicielami Kuratorium Oświaty w Katowicach panią mgr inż. Ewą Nicpan uczestniczyli w turnieju gliwickich szkół podstawowych i gimnazjalnych. Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - Etap Powiatowy, odbył się w Gimnazjum Miejskim nr 10 w Gliwicach.


W turnieju uczestniczyło 14 drużyn po trzy osoby . Łączna liczba uczestniczących zawodników to 42 osoby ze Szkół Podstawowych i Miejskich Gimnazjów w Gliwicach. Rywalizacja na tym etapie maiła wyłonić w egzaminie pisemnym trzy drożyny, które przechodziły do dalszej rywalizacji w etapie okręgowym.
Zwycięskim drużynom i najlepszym uczestnikom turnieju rozdano mini kodeksy ruchu drogowego, elementy odblaskowe w postaci zawieszek odblaskowych, breloków odblaskowych z wizerunkiem psa Sznupka, opasek odblaskowych, oraz książeczek edukacyjnych i innych gadżetów. Pozostałym uczestnikom jako nagrody pocieszenia tym samym promujące bezpieczeństwo na drodze rozdano 34 opaski odblaskowe .

Powrót na górę strony