Rok pieszego

W SP w Paczynie turniej bezpieczeństwa

W dniu 16.05.2012r w godz. 09:00 – 14:00 w Szkole Podstawowej w Paczynie mł. Asp. Janusz Szydło uczestniczył w Powiatowym Konkursie Wiedzy z Zakresu Bezpieczeństwa w Ruchu drogowym pn. „MIŚ BEZPIECZEŃSTWA”,

W dniu 16.05.2012r w godz. 09:00 – 14:00 w Szkole Podstawowej w Paczynie mł. Asp. Janusz Szydło uczestniczył w Powiatowym Konkursie Wiedzy z Zakresu Bezpieczeństwa w Ruchu drogowym pn. „MIŚ BEZPIECZEŃSTWA”, którego organizatorem byli: Zarząd Dróg Powiatowych w Gliwicach, Starostwo Powiatowe w Gliwicach, Urząd Miejski w Toszku, Biuro Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Katowicach oraz WORD w Katowicach.
W turnieju uczestniczyły 24 osoby ze Szkół Podstawowych z Gliwic i Powiatu Gliwickiego .W trakcie turnieju uczniowie w/w szkól mogli nauczyć się udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej. Ogólnie turniej wygrała SP nr 12 z Gliwic. Wszyscy uczestnicy otrzymali, dyplomy, kodeksy ruchu drogowego, elementy odblaskowe w postaci zawieszek odblaskowych, opasek odblaskowych, oraz książeczek edukacyjnych i inne promujące bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Powrót na górę strony