Sport w gliwickiej Policji

Nasi policjanci z medalami w tenisie stołowym

Policjanci, jak wszyscy, mają swoje pasje. W gliwickiej komendzie służy troje funkcjonariuszy, którzy grają w tenisa stołowego i co roku stają na podium wojewódzkich mistrzostw. To sierżanci: Agata Gawoł, Adrian Burkacki i Krzysztof Czyrnia. W miniony piątek wrócili do Gliwic z kolejnymi medalami.

W hali sportowej katowickiego oddziału prewencji odbyły się Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Tenisie Stołowym. W turnieju wzięło udział 50 zawodników, w tym siedem kobiet, a wszyscy reprezentowali jednostki z województwa śląskiego oraz Szkołę Policji w Katowicach. Organizatorem był zaś Wydział Doboru i Szkolenia KWP w Katowicach.
Cieszymy się, że w kategorii indywidualnej mężczyzn pierwsze miejsce zajął Krzysztof Czyrnia, drugie – Adrian Burkacki, a w kategorii indywidualnej kobiet srebrny medal przypadł Agacie Gawoł, czyli mundurowym z gliwickiej komendy.
Gratulujemy pasji i znakomitych wyników.

Wiecej informacji Tu:  http://www.slaska.policja.gov.pl/kat/informacje/wiadomosci/281249,Wojewodzkie-Mistrzostwa-Policji-w-Tenisie-Stolowym.html

Powrót na górę strony